تنگ کننده واژن داروخانه – قرص تنگ کننده واژن – قرص ماریانا

0

تنگ کننده واژن داروخانه – قرص تنگ کننده واژن – قرص ماریانا

خرید تنگ کننده زنانه از داروخانه,قرص تنگ کننده,قرص ماریانا,شیاف ماریانا,تنگ کردن واژن,تنگ کننده رحم,تنگ کننده گیاهی زنان,راه تنگ کردن واژن,روش تنگ کننده واژن

همچون باکره ای به بستر بروید ….
بدون نیاز به جراحی واژن خود را تنگ کنید
تنها روش تضمینی تنگ کردن واژن

گیاه ماریانا یک گیاه دارویی با خواص بسیار زیاد می باشد این گیاه را می شود یک گیاه زنانه هم گفت مهم ترین خاصیت این گیاه تنگ کنندگی فوق العاده واژن می باشد که باعث افزایش بسیار زیاد لذت جنسی در خانم ها و همسرانشان می باشد .

تنگ کننده واژن داروخانه

تنگ کردن واژن یک دغدغه بسیار بزرگ برای خانمها و همچنین یک آرزوی بزرگ برای آقایان میباشد. تمام لذت جنسی دوطرف وابسته به سایز واژن و میزان تنگ بودن آن است.

شیاف تنگ کننده ماریانا ترکیبی از چندگیاه بوده و ١٠٠% از طبیعت گرفته شده. از این گیاهان معجزه آسا هزاران سال است که استفاده می شود و حتی در کتابهی طبی کهن همچون کتب بوعلی و کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون و … از خواص درمانی این نسخه طبی معتبر نام برده شده.

شیاف تنگ کننده واژن که با نام ماریانا عرضه می شود ، ساخت شرکت فرانسوی Mood میباشد. این شرکت با بهره گیری از گیاهان بکر و طبیعی تایلند و فرآوری آن در لابراتوارهای پیشرفته طب سنتی ، این محصول فوق العاده را ساخته است که در تمام دنیا مورد استقبال میلیونها زن و مرد پیر و جوان قرار گرفته است. (شیاف ماریانا تارگت ، ۱۰۰% طبیعی بوده و تاثیر آن سالهاست ثابت شده و مصرف کنندگان رضایت زیادی از این محصول داشته اند)

 

خاصیت های گیــاه ماریانا (تارگت):

در کتب طب سنتی معتبر ازجمله قانون ، ابن سینا ، حکیم جرجانی و… خواص بسیار زیادی برای گیاه ماریانا ذکر شده است. همچنین این گیاه در قبایل سرخپوستان آمریکا و سیاه پوستان آفریقایی از قرن ها پیش به عنوان تنگ کننده قوی واژن استفاده می شود. خواص گیاه ماریانا به شرح زیر است :

تنگ کننده بسیار قوی واژن ، افزایش لذت جنسی ، ضدعفونی کننده واژن ، از بین برنده بوی بد واژن ، ضد التهاب و خارش ، تنظیم ترشحات واژینال ، افزایش میل ج*ن*س*ی در خانمها
* : لازم به ذکر است این محصول از ترکیب چند گیاه مختلف در لابراتوارهای پیشرفته فرآوری و ساخته می شود.
شیاف ماریانا و پودر ماریانا ترکیب چند گیاه مختلف است که تمامی آنها خاصیت تنگ کنندگی واژن را دارند و تاثیر آن چندین برابر خواهد شد.

 

طول دوره مصرف شیاف گیاه ماریانا برای تنگ شدن واژن :

قرص تنگ کننده ماریانا که اصطلاحا به آن شیاف نیز گفته می شود تاثیرات بی نظیری دارد و بلافاصله پس از استفاده (کمتر از ۲ ساعت) حداکثر میزان تنگ شدگی را ایجاد می کند. برای درمان دائمی به مدت ۳ ماه هر هفته یکبار از این شیاف استفاده کنید. (هر سال این کار را تکرار کنید)
*: شیاف ماریانا با گرما و ترشحات واژن آب شده و کاملا جذب می شود. (نیازی به بیرون آوردن آن نیست)
*: یکی از مزایای شیاف ماریانا ، نسبت به پودر گیاهی تاثیر سریع آن میباشد.
*: این محصول کاملا مطمئن ، مورد تایید پزشکان و بدون عوارض جانبی می باشد.

تنگ کننده بسیار قوی رحم و واژن
درمان قطعی گشادی واژن
افزایش لذت بیشتر در هنگام نزدیکی

طریقه استفاده از گیاه ماریانا و شیاف ماریانا :

طریقه استفاده از شیاف ماریانا : استفاده از نوع شیافی این محصول مزایای زیادی دارد و یکی از این مزایا استفاده آسان و نتایج سریع این قرص ها می باشد. هر زمان نیاز به انقباض واژن و تنگ کردن آن داشتید ، یک شیاف را ۱ تا ۲ ساعت قبل ، با انگشت حدود ۶-۷ سانت داخل واژن بفرستید. شیاف در طی نیم ساعت جذب شده و واژن را تنگ می کند.

طریقه استفاده از گیاه ماریانا : برای بار اول یک پیمانه از گیاه (به اندازه یک لیوان) را با ٧ الی ٨ لیوان آب مخلوط کرده و به مدت ۱۰ دقیقه می جوشانید. پس از سرد شدن جوشانده را از یک تنظیف (پارچه ی با بافت بسیار ریز) صاف کنید بهتر است این کار را دو بار انجام داده تا محلول بدست آمده صاف و شفاف شود. به اندازه یک استکان از محلول را جدا کرده و مابقی را درون یک لگن تمیز ریخته و به مدت ١۵ دقیقه درون لگن بنشینید. با استفاده از یک سرنگ تمیز ، درون واژن را با یک استکان محلول کنار گذاشته شده شستشو دهید تا محلول درون استکان تمام شود.

 

چرا استفاده از گیاه ماریانا بهترین راه تنگ کردن واژن است ؟

روش کاملا طبیعی تنگ کردن واژن ، هیچگونه عوارضی ندارد ، تاثیرات آن تضمینی است ، بیش از هزاران سال استفاده شده است ، همه استفاده کنندگان از این گیاه دارویی نتیجه رضایت بخش گرفته اند ، مورد تایید اطباء طب سنتی ، مورد تایید پزشکان و متخصصین زنان و زایمان

تنگ کننده واژن داروخانه

نتایج موفقیت از مصرف شیاف اصلی ماریانا :

خانم دکتر یونسی متخصص زنان و زایمان :
نتایج شیاف تنگ کننده ماریانا من و بیمارانم را شگفت زده کرد. اثر تنگ کنندگی این شیافهای گیاهی به حدی عالی بود که میتوان حس اولین نزدیکی را دوباره تجربه کرد. شخصا از این محصول استفاده کردم و به تمامی مراجعه کنندگانم نیز توصیه می کنم. به نظر من این معرفی این محصول خانمها را از هرگونه مراجعه به پزشک بی نیاز میکند. بابت واردات این محصول و کمک به جامعه پزشکی از شرکت تارگت متشکرم.

خانم دکتر طالعی فوق تخصص زنان و زایمان :
نتایج این محصول من را شگفت زده کرد. خانمهایی که از شیاف تنگ کننده ماریانا استفاده کردند طی مراجعاتشان و معاینات من ، اثرات بسیار خوبی گرفتند و خوشبختانه از این محصول رضایت کامل داشتند. به عنوان یک پزشک شخصا از این محصول استفاده کردم و صحت این موضوع برای من نیز روشن شد. با این شیاف های معجزه گر میتوان حس جوابی را دوباره احساس کرد و از آن در هر سنی لذت برد. از شرکت تارگت جهت واردات شیاف ماریانا اصل تشکر می نمایم. 

سپیده از تهران :
از داروهای عطاری و چیزهای بی نام و نشون واقعا میترسم. خیلی وقت بود که درباره گیاه ماریانا شنیده بودم. ولی چون بدن حساسی دارم ترسیدم استفاده کنم. تا اینکه با شیاف بهداشتی ماریانا تارگت آشنا شدم. الان ۱ ماهه استفاده میکنم نتایج خیلی خوبی داشته و هیچگونه حساسیتی هم ندارم بهش. بخاطر این محصول خوبتون تشکر میکنم.

ریحانه از بندرعباس :
فقط خواستم از خدمتتون بسیار تشکر و قدردانی کنم چون من برای خرید خیلی حساس بودم و وسواس خاصی داشتم . اما الان که بعد از یک ماه که از شیاف گیاهی ماریانا تارگت استفاده کردم واقعا واژنم تنگ شده و همسرم بسیار از این نتیجه خوشحاله. بسیار ممنونم ازتون برای محصول با کیفیتتون و تشکر برا اینکه بالاخره تونستم یه محصول خرید کنم و اصل باشه و از جنسش رضایت داشته باشم.

زهرا از شیراز :
واااااییییییی !!!! قرص تنگ کننده واژن فوق العاده بود و اینقدر هیجان زده شدم از خرید شیاف ماریانا که خواستم ازتون تشکر کنم و به همه دوستام و کسایی که میان اینو میخرن بگم فوق العاده س ! من و همسرم واقعا لذت بردیم . ازتون ممنونم . دلتون شاد باشه.

 

چرا بهتر است حتما ماریانا را بصورت شیاف خریداری کنیم ؟

گیاه ماریانا و شکل جدید آن که شیاف است بسیار تاثیرگذار بوده و رضایت همه مصرف کنندگان را در پی داشته است. این محصول بسیار کمیاب بوده و به همین خاطر عده ای سودجود پودرهای تقلبی را به اسم این گیاه به بازار عرضه میکنند. توجه داشته باشید این گیاه در ایران وجود ندارد و باید وارد شود. پودرها هیچگونه ضمانتی به اصل بودن آنها نیست چراکه کسی نمیتواند محتویات آن را از هم جدا کند. به همین خاطر شرکت تارگت ، اقدام به عرضه این محصول اصل به شکل شیاف کرده است که علاوه بر تاثیر بیشتر ، اصل بودن آن به راحتی قابل تشخیص است و از هدر رفتن زمان و پول شما جلوگیری می کند. لذا در زمان خرید به نکات زیر توجه نمایید :
۱٫ تنها گیاه اصلی موجود در بازار که بطور مستقیم از خارج کشور وارد میشود با نام ماریانا تارگت میباشد. (به شکل شیاف)
۲٫ بسته بندی و جلد این گیاه مانند عکس موجود در این مطلب است. (بسته بندی کارتونی)
۳٫ روی بسته بندی باید حتما هولوگرام (برچسب امنیتی و ضد تقلب) مطابق عکس موجود وجود داشته باشد.
۴٫ گیاه ماریانا اصل ، توسط انستیتو برگ سبز و تحت نظارت وزارت بهداشت بسته بندی می شود.
* : به هیچ عنوان از پودرهای فله ای (بدون بسته بندی معتبر) استفاده نکنید که اولا تقلبی است و دوما عوارض جانبی خواهد داشت.

روش سفارش و خرید شیاف تنگ کننده واژن ماریانا :

قیمت پودر گیاه ماریانا ۱۰۰ گرمی : ۶۰٫۰۰۰ تومان
قیمت قرص یا شیاف ماریانا “تارگت” ۱۲ عددی : ۶۰٫۰۰۰ تومان
مشتریان عزیز موکدا توصیه میشود از شیاف ماریانا (قرص) استفاده نمایید.
گیاه ماریانا به صورت پودر ارائه میشود و احتمال هرگونه تقلب در آن زیاد است.
محصول اصل تنها با اسم “تارگت – Target” و در بسته بندی مقوایی (کارتن) ارائه می شود.

برای خرید محصول اصل روی گزینه زیر کلیک کنید و فرم سفارش را پرکنید.
(در صورت سفارش از طریق دکمه زیر ، کمتر از ۱۲ ساعت کاری با شما تماس می گیریم)
خرید ماریانا

خرید گیاه ماریانا اصلی, فروش گیاه ماریانا اصل, شیاف تنگ کننده ماریانا, شیاف ماریانا, قرص تنگ کننده ماریانا, مرکز پخش ماریانا, مرکز خرید گیاه ماریانا, شیاف تنگ کردن واژن, شیاف ماریانا, تنگ کننده تضمینی واژن, تنگ کردن تضمینی واژن, شیاف تنگ کننده واژن, شیاف ماریانا, راههای تنگ کردن واژن, گیاه ماریانا اصل, شیاف ماریانا, تنگ کننده سنتی واژن, روش تنگ کردن سنتی واژن, شیاف تنگ کننده ماریانا, شیاف ماریانا, گیاه ماریانا اصلی, راه گیاهی تنگ کردن واژن, قرص تنگ کننده ماریانا, داروهای گیاهی تنگ کننده واژن, تنگ کردن واژن با گیاهان دارویی, قرص تنگ کننده ماریانا, شیاف ماریانا, تنگ کننده واژن, تنگ کردن رحم, گیاه ماریانا, قرص تنگ کننده بانوان, شیاف تنگ کننده واژن, گیاه ماریانا, گیاه تنگ کردن واژن, شیاف تنگ کننده زنانه, شیاف ماریانا, تنگ کردن واژن, تنگ کننده زنانه, تنگ کننده تناسلی زن, تنگ کردن رحم, تنگ کردن واژن, گیاه ماریانا, شیاف ماریانا, قرص تنگ کننده رحم, قرص تنگ کننده واژن, تنگ کننده زنانه جگوار, رفع گشادی واژن, خرید تنگ کننده زنانه از داروخانه, قرص تنگ کننده, قرص ماریانا, شیاف ماریانا, تنگ کردن واژن, تنگ کننده رحم, تنگ کننده گیاهی زنان, راه تنگ کردن واژن, روش تنگ کننده واژن, تنگ کننده واژن, قرص تنگ کننده زنانه, شیاف ماریانا اصل, گیاه ماریانا اصل, گیاه تنگ کننده زنانه, شیاف تنگ کردن رحم,

نظرات بسته اند

فرم سفارش ماریانا